Meizu може випустити спеціальну версію свого нового флагмана в співробітництві з Audi

Виглядає дана колаборація вкрай цікаво

Останні кілька тижнів мережею ходить безліч чуток про новий флагмані Meizu – Meizu 17. І ось, судячи з останніх даних, компанія може випустити спеціальну версію апарату у співпраці з Audi.

Принаймні, про це говорить свіжий постер, що з’явився на сервісі Slashleaks. Згідно з ним, китайський виробник готує преміальну версію смартфона під назвою Meizu RS17, який отримає унікальний дизайн і, найімовірніше, більш високу ціну, в порівнянні зі стандартною версією.

В іншому смартфон оснастять всім тим же, що і “звичайний” Meizu 17: AMOLED-дисплеєм діагоналлю 6,5 дюйма, відмінною рисою якого повинен стати екран з частотою оновлення 90 Гц. Сам смартфон буде працювати на базі флагманського процесора Snapdragon 865, мати підтримку Wi-Fi 6 і мати повноцінний NFC-модуль для безконтактних платежів. Основна камера отримає модуль на 64 Мп, а ємність акумулятора новинки складе 4 500 мАг, що укупі з 30-ватною швидкою зарядкою повинно бути більш ніж достатньо. Що стосується оперативної і постійної пам’яті, то її в Meizu 17 очікується від 8 до 12 ГБ і від 128 до 256 ГБ відповідно. Анонс смартфона повинен відбутися вже зовсім скоро – 15 квітня поточного року.

Джерело \LEAKS

Не пропустіть