LG представила ліжко з вбудованим прозорим телевізором

Компанія LG Display тільки що продемонструвала своє бачення майбутнього на виставці CES 2021. Однією з найбільш цікавих демонстрацій став новий 55-дюймовий прозорий OLED-дисплей, розміщений в нижній частині ліжка.

Зауважимо, що виставка CES 2021 дала південнокорейському технологічному гіганту можливість продемонструвати різноманітні варіанти застосування свого нового покоління OLED-дисплеїв, тому ідея розміщення його в ліжку не єдина.

Прозорість нових екранів досягає 40% — це набагато більше, ніж у попередніх версіях технології, які пропонували тільки 10-відсоткову прозорість. Що стосується використання такого екрану у підніжжя ліжка, то компанія планує, що він буде підніматися частково або повністю.

Прозорий «телевізор» буде постачатися з вбудованими динаміками. LG також стверджує, що цей екран можна переміщати і розміщувати в будь-якому місці в будинку.

«Прозорі дисплеї OLED — це технологія, яка максимізує переваги OLED і може використовуватися в різних місцях нашого повсякденного життя: від магазинів, торгових центрів і архітектурних інтер’єрів до автономних транспортних засобів, поїздів метро і літаків, — заявив старший віце-президент і глава комерційного відділу LG Display Джонг-Сан Парк. — Ця технологія розвинеться в дисплеї наступного покоління, які можуть змінити існуючу парадигму екранів».

Чи випустять цей прозорий «телевізор» на ринок, неясно.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть