LG довелося в 4 рази розширити штат для складання нових iPhone

За даними видання ET News, за це літо підрозділ LG Innotek в чотири рази збільшив кількість співробітників, що відповідають за складання модулів камери для iPhone. Компанія в цьому році стала основним збирачем за цим напрямком і не впевнена, що впоралася б з обсягами робіт вихідним розміром персоналу.

Джерело каже, що число робочих LG Innotek збільшилася з 200 в кінці березня до 880 в липні. Крім LG постачанням комплектуючих та складанням модулів камер iPhone займаються також японська Sharp і тайванська O-film. Всі компанії мають відносно невелику кількість збирачів, постійно підвищуючи рівень автоматизації робіт.

З чуток, в моделях 2019 року – iPhone 11 Pro і 11 Pro Max – вперше для Apple з’явиться потрійна основна камера. iPhone 11, який повинен стати оновленням iPhone XR, отримає тільки подвійну камеру, як X, XS або XS Max.

Сьогодні в айфонах застосовується подвійна тильна камера — зі звичайним 12-мегапіксельним сенсором і теле-об’єктивним для дворазового збільшення і портретної зйомки. В цьому році, за чутками, тандем доповнять ширококутним датчиком.

Раніше Apple випустила сьому бета-версію iOS 13, в файлах якої знайшли скріншот з датою, на яку заплановано вереснева презентація Apple.


Не пропустіть