Київстар скасовує популярні тарифи: що зміниться з 20 червня

20 червня 2024 року на абонентів Київстар чекають зміни у контрактних тарифах. Якщо ви планували підключити тариф “Любов до батьків”, поспішайте: нові підключення стануть недоступними. Пресслужба Київстар повідомляє, що ті, хто встигне підключити цей тариф до 19 червня 2024 року, або вже користується ним, зможуть зберегти всі умови та наповнення без змін.

Замість цього, з 20 червня з’явиться новий контрактний тариф “LOVE UA Комфорт”. Він спеціально розроблений для абонентів у віці від 60 років та людей з інвалідністю І-III групи. Щоб перейти на цей тариф, достатньо завітати до одного з магазинів Київстар. Усі подробиці про новий тариф будуть доступні на сайті оператора в день його запуску.

Київстар також розширює послугу “Роумінг як вдома”. З 20 червня 2024 року до списку країн, де ця послуга доступна, додасться Мальта. Тепер абоненти можуть користуватися своїм домашнім тарифом уже в 28 країнах світу. Ця послуга була запроваджена на початку повномасштабного вторгнення для підтримки українців, які вимушено перебувають за кордоном. Вона дозволяє сплачувати за тариф як в Україні та користуватися пакетними обсягами хвилин, повідомлень та мегабайтів у роумінгу.


Не пропустіть