Китайці збудували понад півмільйона базових станцій 5G

Цього року всі великі міста Піднебесної вже охоплені мережею п’ятого покоління мобільного зв’язку. Тільки за 2020 рік Китай побудував близько 580 000 базових станцій 5G. Розвиток нової інфраструктури йде в країні повним ходом. Продажі смартфонів з підтримкою 5G досягли вже 144 млн одиниць.

Як повідомляє інформаційна агенція Сіньхуа з посиланням на міністерство промисловості та інформатизації КНР, наразі всі китайські міста окружного рівня на цю мить охоплені мережею п’ятого покоління мобільного зв’язку. За перші 11 місяців цього року на ринку з’явилося 199 нових моделей смартфонів, що працюють з даними стандартом.

Влада КНР продовжує швидкими темпами будувати нові мережі зв’язку 5G та центри обробки даних. Зокрема, це стосується обробної промисловості, енергетики та транспорту. У 2021 році китайці планують побудувати ще 600 тисяч базових станцій 5G.

Як раніше писав ITsider, Китай вперше випередив США за кількістю патентних заявок на штучний інтелект та показав яким буде автомобіль майбутнього.

Джерело digitimes.com rt.com
Не пропустіть