Китай протестував революційний гіперзвуковой двигун на чистому водні

Китайські інженери успішно випробували прототип гіперзвукового двигуна, за допомогою якого можна облетіти Землю протягом двох годин. Працює такий двигун на чистому водні.

Конструкція прототипу двигуна зроблена з особливих сплавів, які створені для гіперзвукового прямотічного повітряно-реактивного двигуна. Метали, які застосовуються в ракетно-космічній галузі, насилу могли б витримати рівень температури, яка виникає двигуні.

Випробування проходили в спеціальній гіперзвукової аеродинамічній трубі. Така труба може розвивати швидкість повітряного потоку до 9 чисел Маха (близько 11 тисяч кілометрів на годину). Випробування пройшли успішно, всі показники прототипу були стабільні. Виходячи з цього дослідники прийшли до висновку, що двигун буде стабільно розганятися та ефективно працювати на швидкості до 16 чисел Маха. Така швидкість дозволяє облетіти екватор Землі трохи більше ніж за дві години.

На цей час, після короткочасних експериментів, ще складно передбачити як будуть поводитися матеріали конструкції при тривалих польотах. Коли двигуни можна буде використовувати за призначенням поки невідомо.

Джерело thesun.co.uk

Не пропустіть