Kumeka Team: українці здатні здивувати на хакатоні Solana з призовим фондом у $4 млн

З 4 березня по 8 квітня 2024 року відбувається одна з головних подій цієї весни. Йдеться про онлайн-хакатон Solana Renaissance Hackathon від платформи Colosseum. Призовий фонд заходу перевищує $4 млн, а нагороди розділені на безліч категорій.

Завдяки зусиллям організаторів Web3-ком’юніті активно цікавиться івентом. Усім, хто бажає взяти участь в унікальній події, достатньо перейти на посилання для реєстрації. Також є можливість отримати відповідь на будь-яке запитання, адже офіційний український хаб Solana — Kumeka Team — забезпечує підтримку гостям і учасникам івенту. Переходь у дискорд або звертайся до Telegram-каналу спільноти просто зараз!

«Українські розробники, фаундери та студенти виявляють величезний інтерес до хакатону Solana. Це свідчить, що ми перебуваємо на правильному шляху як ком’юніті, що активно розвивається. І ми з радістю підтримаємо всі наші команди, які беруть участь», — наголосив співзасновник Kumeka Team Марк Лецюк.

Представники спільноти зазначили, що кияни та гості міста мають можливість відвідати офлайн-локацію Solana Renaissance. Про це подбали в Kumeka Team і створили комфортний простір для івенту за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська 15 Б, коворкінг BeeWorking.

Важливо пам’ятати, що вхід на захід можливий за наявності посвідчення особи. З 11 березня до 8 квітня 2024 року BeeWorking працюватиме 24/7. У комендантську годину гості не матимуть можливості покинути приміщення.

Акселератор від Colosseum — шанс для майбутнього єдинорога

Хакатон Solana Renaissance точно знає, чим зацікавити потенційних учасників. Понад десяток нагород і призів у розмірі від $5000 до $50 000, включно з масою бонусів і пам’ятних подій.

Однак центральним «кубком переможців» стане справжній прорив в індустрії цифрових активів — програма акселерації від Colosseum. Ретельно продумана система просування стартапів, здатна зробити з проєкту компанію-єдинорога.

П’ятнадцять переможців хакатону Solana увійдуть в акселератор Colosseum. Там вони зустрінуть глобальну менторську мережу, пройдуть інтенсивні навчальні курси та дізнаються все про розвиток Web3-проєктів. Але найголовніше: команди-учасниці отримають pre-seed інвестиції в розмірі $250 000 і зможуть представити свої стартапи перед венчурними фондами.

Щоб допомогти учасникам хакатону увійти до числа переможців, Colosseum розробила спеціальний гайд. Важливо також зазначити, що участь у заході є безоплатною, тому кожен охочий може підкорити Web3-сферу. Усі подробиці та правила ви можете дізнатися тут.


Не пропустіть