Криптосмартфон HTC Exodus 1s – пристрій для майнінгу і блокчейну

HTC ще в травні розповіла про свої плани випустити нову версію криптосмартфона Exodus 1s. Виробник обіцяв, що ціна пристрою не буде перевищувати $300. Так і сталось: компанія представила нову версією HTC Exodus під криптовалюту і блокчейн.

Ключовою перевагою новинки є можливість запуску повноцінного біткойн-вузла безпосередньо на смартфоні. Так що його власник може зберігати весь регістр криптовалюти на карті microSD. Хоча розмір актуального регістра становить 260 ГБ, треба ще враховувати приріст по 60 ГБ на рік.

Офлайн-база забезпечує підвищену конфіденційність, а також здійснення транзакцій з біткойнів. В HTC рекомендують запускати вузол лише при підключенні пристрою до зарядки, оскільки процедура занадто енергозатратна.

Exodus 1s оснащений процесором Snapdragon 435, 4 ГБ оперативної пам’яті і 5,7-дюймовим дисплеєм HD+ з співвідношенням сторін 18:9. У моделі встановлений модуль пам’яті на 64 ГБ з можливістю розширення за допомогою microSD.

У цьому смартфоні картка не призначена для зберігання мультимедійних файлів, а її мінімальний обсяг повинен становити 512 ГБ. Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 8.1, яка підтримує дві SIM-карти.

Його забезпечили портом micro-USB і 3,5-міліметровим аудіороз’ємом. На зворотному боці корпусу встановлений 13-мегапіксельний об’єктив. Роздільна здатність селфі-камери теж 13 Мп. Вартість HTC Exodus 1 становить € 219. Карти пам’яті ємністю 512 ГБ компанія реалізує окремо.

Джерело gizchina.com

Не пропустіть