Seagate випускає жорсткі диски IronWolf Pro ємністю 24 ТБ та швидкістю передачі даних 285 МБ/с для систем NAS

Компанія Seagate Technology, відомий постачальник рішень для зберігання даних, нещодавно представила жорсткі диски IronWolf Pro, призначені для малого та середнього бізнесу (МСБ) і підприємств.

Новий жорсткий диск спеціально розроблено для забезпечення стабільної продуктивності систем мережевого зберігання даних (NAS).

NAS-системи функціонують як централізовані концентратори даних, що полегшують спільний доступ до файлів і резервне копіювання для декількох користувачів і пристроїв. Однак для роботи з високими робочими навантаженнями та підтримки надійної продуктивності таким центрам зберігання даних потрібне спеціалізоване обладнання – саме цю потребу задовольняє IronWolf Pro 24TB.

Завдяки технології Seagate AgileArray цей жорсткий диск оптимізовано для систем NAS, що забезпечує першокласну продуктивність у багатоконтейнерних системах. Балансування у двох площинах і технологія відновлення після збоїв з обмеженим часом (TLER) сприяють його найкращій у своєму класі продуктивності.

Крім того, жорсткий диск оснащено вбудованим датчиком обертальних вібрацій (RV), який у поєднанні з двоплощинним балансуванням ефективно зменшує вібрацію, забезпечуючи стабільно високу продуктивність і надійність.

Жорсткий диск також має систему управління станом IronWolf Health Management, яка додатково покращує захист даних, пропонуючи рекомендації щодо профілактики, втручання та відновлення працездатності системи на сумісних NAS-системах.

Серія IronWolf Pro доступна в діапазоні ємності від 2 ТБ до 24 ТБ. Усі варіанти сховищ мають швидкість передачі даних 285 МБ/с, підтримують робоче навантаження до 550 ТБ/рік і мають середній час напрацювання на відмову (MTBF) 2,5 млн годин.

Варіант Seagate IronWolf Pro 24 ТБ за конкурентною ціною 649 доларів США вже доступний на ринку. Компанія Seagate надає п’ятирічну обмежену гарантію, три роки безплатної служби аварійного відновлення даних і систему управління станом IronWolf Health Management разом з цим продуктом.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть