JerryRigEverything виявив цікаву особливість екрану Galaxy S21 Ultra

Дисплей Galaxy S21 Ultra захищений двома захисними плівками

Останній і найкращий флагманський смартфон Samsung, Galaxy S21 Ultra, вже знаходиться на шляху до тих, хто встиг оформити попереднє замовлення. Тим часом популярний блогер JerryRigEverything провів тест на його довговічність.

Перший тест, в якому екран випробовується на стійкість до подряпин, показав, що дисплей Galaxy S21 Ultra захищений не однією, а двома захисними плівками. Причому вони наклеєні поверх захисного скла Gorilla Glass Victus. Таке рішення ще не застосовувалося в мобільному світі, тому виникає підозра, що це просто помилка збірки. Також існує ймовірність, що компанія Samsung  відправила Заку Нельсону спеціальну версію Galaxy S21 Ultra.

Що стосується міцності скла, то воно дряпається на рівні 6 за шкалою твердості Мооса. Бокові сторони телефона, як і кнопки, алюмінієві. Під впливом полум’я екран працює близько 45 секунд, після чого він не відновлюється. Датчик відбитків пальців продовжує працювати, навіть коли екран над ним подряпаний. Смартфон S21 Ultra також гідно пройшов тест на вигин.

Джерело gsmarena
Не пропустіть