iPhone XS не витримав занурення у воду всупереч обіцянкам Apple

Але природний знос може впливати на стійкість смартфона

На сайті Apple вказано, що iPhone XS має ступінь захисту від води IP68. Це означає, що смартфон може витримати занурення на глибину до двох метрів протягом 30 хвилин. Нещодавно користувач пристрою з Китаю впустив його у ванну. Телефон був відразу піднятий, але деякі його функції пошкодилися, незважаючи на гарантії Apple.

Чоловік розповів, що у воді iPhone пробув недовго. Власник відразу дістав його і постарався висушити. Після сушіння з’ясувалося, що перестала коректно працювати функція розпізнавання обличчя.

Чоловік звернувся до сервісного центру, проте там йому заявили, що це негарантійний випадок, а за ремонт iPhone XS доведеться віддати 4800 юанів (приблизно $ 700). Власник смартфона обурився, адже термін гарантії ще не закінчився. Співробітник сервісного центру повідомив йому, що водостійкість смартфона гарантована тільки при впливі бризок. А ось «потопельники» автоматично знімаються з гарантійного обслуговування.

Варто зазначити, що ця інформація є на сайті Apple. Крім того, там написано, що стійкість до бризок, воді і пилу не є постійною характеристикою пристрою і може знижуватися внаслідок природного зносу.

Джерело gizchina

Не пропустіть