iPhone 16 Pro і Pro Max отримають «найвужчі рамки» в історії телефонів

iPhone 15 Pro і Pro Max вже мають вражаюче тонкі рамки, але новий витік свідчить про те, що Apple може зробити їх ще тоншими в майбутніх iPhone 16 Pro і Pro Max.

За словами користувача Weibo, рамки цих нових моделей можуть бути зменшені на 40%, що зробить співвідношення екрана до корпусу ще більш захоплюючим.

Ця чутка узгоджується з попередніми повідомленнями про те, що Apple планує надати iPhone 16 Pro і Pro Max більші дисплеї, розміром 6,3 дюйма і 6,9 дюйма відповідно.

Setsuna Digital, користувач Weibo, стверджує, що iPhone 16 Pro Max може мати рамки товщиною 1,15 мм, в той час як iPhone 16 Pro може мати трохи товстіші рамки – 1,20 мм. Вони все одно дуже тонкі, перевершуючи навіть наймінімальніші, які зараз можна знайти на смартфонах.

Хоча Setsuna Digital не є інформатором, про якого ми чули в минулому, витік здається достовірним, оскільки надійний витік Ice Universe підтвердив, що iPhone 16 Pro матиме рамки тонші, ніж у Galaxy S24, і стверджував, що це буде телефон з «найвужчими рамками у світі».

Інформатор навіть поділився макетом візуалізації телефону, щоб показати неймовірно тонкі рамки майбутнього iPhone.

Хоча точні деталі того, як Apple досягне цього, тримаються в таємниці, витоки свідчать про те, що компанія може використати технологію «Border Reduction Structure», щоб зробити це можливим.

Невідомо, чи призведе ця технологія до підвищення цін на iPhone 16 Pro та Pro Max, враховуючи значні зусилля та ресурси, які, ймовірно, будуть залучені.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть