UPG_price_d+m

iPhone 15 Pro гірший від попередника? Результати останніх тестів розчаровують

Згідно з останніми тестами, новий флагманський смартфон Apple iPhone 15 Pro Max демонструє меншу автономність у порівнянні з попереднім iPhone 14 Pro Max, навіть при більшій ємності батареї. У тесті від Geekerwan iPhone 15 Pro Max витримав 7 годин і 13 хвилин у порівнянні з 7 годинами і 55 хвилинами роботи iPhone 14 Pro Max. Аналогічний тренд спостерігається із моделями Pro: 6 годин проти 6 годин і 46 хвилин відповідно.

Як показує GFXBench, це пов’язано з високим енергоспоживанням A17 під час навантаження. Деякі тести показали, що A17 Pro споживає на 43% більше енергії, ніж Snapdragon 8 Gen 2.

Проте є ще один аспект – у деяких сценаріях, зокрема у грі Genshin Impact, iPhone 15 Pro з Apple A17 Pro споживає значно менше енергії при однакових FPS, порівняно зі смартфоном на Snapdragon 8 Gen 2. Щодо температури, iPhone 15 Pro Max нагрівається на 1,5 градуса більше, ніж попередня модель.

Отже, попри збільшену ємність батареї, iPhone 15 Pro Max показав гірші результати у тестах на автономність. Ймовірно, це пов’язано з низькою енергоефективністю нового процесора A17 Pro.

Ті, хто розглядають покупку цієї моделі, повинні бути готові до меншоого часу роботи в порівнянні з попередньою версією.

Джерело notebookcheck

Не пропустіть