iPhone 12 Pro Max здивував фахівців iFixit

Камера смартфона безумовно не помістилася б у звичайний 12 Pro.

Ні для кого не секрет, що смартфон iPhone 12 Pro Max може похизуватися досить великою основною камерою. Однак це не єдина частина смартфона, яка заслуговує уваги. Девайс потрапив до рук фахівців iFixit.

Сенсор головного ширококутного модуля в iPhone 12 Pro Max на 47% більший ніж той, що встановлений в Pro-версії. Хоча його роздільна здатність й становить 12 Мп.

У iFixit зауважили, що збільшенню розмірів головної камери зокрема сприяла система стабілізації зображення зі зрушенням матриці.

Щоб вставити таку камеру в менший телефон, Apple, імовірно, довелося б піти на компроміси.

Найпомітнішою відмінністю iPhone 12 Pro Max від iPhone 12 Pro є батарея L-подібної форми. Це найбільша батарея серед всіх тих, що встановлені в iPhone — її ємність становить 14,13 Втч. Для порівняння, у моделі iPhone 12 mini використовується акумулятор ємністю 8,57 Втч, у iPhone 12 і iPhone 12 Pro — 10,78 Втч.

Динамік і Taptic Engine також величезні, принаймні в порівнянні з компактними деталями всередині 12 mini. Замість клею для кріплення динаміків використовуються гумові прокладки, що значно спрощує процедуру їх заміни.

В цілому Pro Max ремонтувати майже так само легко, як і інші моделі iPhone 12. Експерти iFixit оцінили ремонтопридатність нового смартфона Apple на 6 балів з 10.

Джерело engadget
Не пропустіть