iPadOS тепер підтримуватиме комп’ютерну мишку

Нововведення є в першій бета-версії iPadOS.

У новій операційній системі iPadOS для планшетів iPad з’явиться нативна підтримка введення за допомогою миші. Нововведення стане частиною розділу «Універсальний доступ» в додатку «Налаштування» і буде доступне в якості опції меню AssistiveTouch (дозволяє використовувати iPhone і iPad НЕ торкаючись до екрану або за допомогою адаптивного обладнання).

Про це повідомив розробник Стів Троутона-Сміт (Steve Troughton-Smith) в соціальній мережі Twitter. При підключенні миші через інтерфейс Bluetooth, USB (багатопортовий адаптер) або USB Type-C (на iPad Pro 2018 року випуску) на екрані з’являється круглий курсор, що імітує дотик пальцем.

Фірмовий трекпад Magic Trackpad також можна підключити до iPad. Відзначається, що в бета-версії iPadOS функція може працювати нестабільно і не забезпечувати найкращої взаємодії з користувачем в порівнянні з сенсорним управлінням. Очевидно, це пов’язано з тим, що операційна система знаходиться тільки на стадії тестування.

Info und Datenschutz iPadOS – відгалуження від iOS, окрема операційна система для iPad з новими спеціальними функціями. На конференції для розробників WWDC 2019 було оголошено про підтримку віджетів на головному екрані, повноцінної багатозадачності в вікнах, поліпшених жестах і можливості роботи з файлами на зовнішніх дисках (USB-накопичувачі, SD-карти, файловий сервер SMB). iPadOS спочатку базується на iOS 13, але в майбутньому вона буде працювати вже незалежно.


Не пропустіть