UPG_price_d+m

iOS 18 стане найбільш амбітним і переконливим оновленням за останні роки

Минулого тижня ми повідомляли, що Apple призупинила розробку нових функцій для iOS 18, щоб зосередитися на виправленні помилок. Попри цю тижневу паузу, компанія все ще має великі амбіції щодо оновлення програмного забезпечення iPhone в наступному році.

В останньому випуску свого інформаційного бюлетеня Power On Марк Гурман (Mark Gurman) з Bloomberg повідомляє, що всередині Apple називає iOS 18 “амбітною та переконливою”. Мета полягає в тому, що iOS 18 буде поставлятися з “основними новими функціями й дизайном” поряд зі значними поліпшеннями продуктивності та безпеки.

Конкретні деталі щодо нових функцій незрозумілі, але Гурман зазначає, що iOS 18 з’явиться “після кількох років скромних оновлень” для користувачів iPhone та iPad. Найпростішим аргументом є те, що останнім великим оновленням для iPhone було iOS 14 у 2020 році, яке додало підтримку віджетів на головному екрані.

Apple також стикається з більш складним завданням зі своїм програмним забезпеченням 2024 року. Після кількох років скромних оновлень iOS наступна версія програмного забезпечення для iPhone та iPad може стати відносно революційною.

Раніше ми також писали, що Apple розробляє широкий спектр нових функцій штучного інтелекту для iOS 18.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть