UPG_price_d+m

Apple наказала співробітникам припинити розробку iOS 18, macOS 15, watchOS 11 і tvOS 18

Компанія Apple призупинила роботу над iOS 18, macOS 15, watchOS 11 і tvOS 18, повідомив Марк Гурман у своєму звіті для Bloomberg. Затримка в розробці була необхідна, оскільки команді розробників було доручено усунути помилки в програмному забезпеченні поточного покоління для iPhone, iPad, носіїв, телевізорів і комп’ютерів Mac.

Співробітникам у Купертіно було наказано припинити роботу над майбутніми версіями, а інженерам довелося перефокусуватися на виправлення поточних недоліків і підвищення продуктивності програмного забезпечення.

Крейг Федерігі, старший віце-президент і керівник відділу програмного забезпечення Apple, протягом останніх кількох років працював над усуненням помилок у програмному забезпеченні, а це означає, що деякі майбутні продукти потрібно призупинити. Джерела, які говорили з Гурманом, повідомили, що команда розробників програмного забезпечення під керівництвом Федерігі виявила занадто багато помилок, які були пропущені під час внутрішнього тестування.

Пауза триватиме лише кілька днів, і очікується, що Apple повернеться до розробки до кінця цього тижня. Минулого місяця були завершені перші M1-версії iOS 18, iPadOS 18 і macOS 15, але подальша розробка була призупинена.

Версія iOS 17.4 очікується в березні як останнє велике оновлення для поточних версій.

Джерело Bloomberg

Не пропустіть