iOS 13 навчили запобігати перегріву смартфона

При надмірному нагріванні iPhone вимикаються з метою безпеки. iOS 13 намагається запобігти перегріву

В гілці Reddit по обговоренню бета-версій iOS користувач з ніком uncledrew18 повідомив, що iOS 13 призупиняє завантаження, якщо iPhone сильно нагрітий. В якості підтвердження він прикріпив скріншот з системним повідомленням з нової версії операційної системи – мабуть, Apple дійсно впровадила нову систему запобігання перегріву.

Завантаження автоматично відновляться, коли ваш пристрій повернеться до нормальної температури. Саме таке повідомлення з’явилося, коли користувач Reddit з ніком uncledrew18 спробував зберегти в пам’яті смартфона одну з пісень в Apple Music. Можна сміливо припустити, що дане обмеження на завантаження контенту діє не тільки при скачуванні пісень в музичному сервісі, але і при завантаженні файлів через будь-який інший фірмовий додаток (App Store, Books і інші). Також велика ймовірність, що це нововведення з’явилося не тільки в iOS 13 (для iPhone і iPod touch), але і в планшетному відгалуженні операційної системи – в iPadOS.

Apple анонсувала iOS 13 і iPadOS на початку червня 2019 року. Як неодноразово з’ясувалося в ході тестування цих операційних систем, «яблучна» корпорація не розповіла про багато невеликих, але значущих змін або нововведення – більшість з них приховані «під капотом». Вищеописана опція – одна з таких.


Не пропустіть