Ілон Маск займеться доставкою коноплі на МКС

З науковою метою

Завдяки американському порталу Vice стало відомо, що вже в березні 2020 року космічна компанія Ілона Маска SpaceX займеться доставкою на Міжнародну космічну станцію паростків коноплі, а також зразків кави. Все це буде зроблено в зв’язку із замовленням, що надійшло від агротехнічної компанії Front Range Biosciences.

Важливо розуміти, що мова йде про “легальні сорти” коноплі з низьким вмістом психоактивної речовини. За наявними планами, рослини пробудуть в інкубаторі МКС 30 днів, після чого паростки будуть відправлені назад на Землю – вчені займуться вивченням того, як космос вплинув на їхній стан.

За словами генерального директора Front Range, основною метою експерименту є перевірка гіпотези про те, що рослини, які знаходяться в космічних умовах, дуже часто піддаються різним мутаціям. Також компанія планує з’ясувати, чи можуть рослини, які повернулися з мутацією з космосу, прижитися на Землі. Фахівці сподіваються, що можливі внутрішні зміни допоможуть рослинам стати більш стійкими до зміни клімату.

Джерело Vice

Не пропустіть