Цього року Huawei не потрапить в Топ-6 найкращих виробників смартфонів

Через наслідки пандемії коронавірусу світове виробництво смартфонів в 2020 році впало до 1,25 мільярда одиниць. Очікується, що в новому 2021 році цей показник виросте до 1,36 мільярда. Однак для компанії Huawei є погані новини — їй не вдасться потрапити навіть в Топ-6 найкращих виробників смартфонів.

Згідно зі звітом TrendForce, в 2020 році обсяг виробництва смартфонів скоротився на 11% в річному численні. Минулого року в Топ-6 за обсягом виробництва входили такі компанії, як Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi і Oppo. Незважаючи на те, що в 2021 році показник загального світового виробництва смартфонів збільшиться, китайський технологічний гігант відчує різке падіння своєї частки ринку, повністю вийшовши з шістки кращих. Крім того, TrendForce вважає, що при поверненні втраченої частки ринку смартфонів Huawei зіткнеться з великими труднощами.

Очікується, що в число нових 6 провідних брендів увійдуть Samsung, Apple, Xiaomi, Oppo, Vivo і Transsion. Ці шість компаній відвантажать близько 80% від загальної кількості смартфонів на світовому ринку.

Що стосується постачань 5G-смартфонів, то вони складуть до 37% від загального обсягу виробництва мобільних телефонів в 2021 році.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть