Huawei хоче провести переговори з адміністрацією Байдена

Компанія Huawei хоче провести переговори з адміністрацією Байдена з приводу поточної заборони на торгівлю. Huawei Technologies сподівається, що це дозволить їй досягти послаблень санкцій, які забороняють їй купувати компоненти американського виробництсва.

«Ми хочемо провести обговорення [з адміністрацією США] окремо від уряду Китаю. Ми не хочемо бути втягнутими в цю дискусію», — заявив Тім Денкс, віце-президента з управління ризиками та партнерськими відносинам Huawei Technologies USA.

Крім того, Huawei хоче отримати дозвіл на право закуповувати товари американських компаній і використовувати їхні технології.

Нагадаємо, адміністрація Трампа помістила китайський бренд в чорний список експорту під назвою Entity List через звинувачення в загрозі безпеки. Це позбавило компанію можливості купувати важливі компоненти у американських фірм. Партнери Huawei в США, які постачали її компонентами, хотіли отримати ліцензії на право відновлення співпраці з китайською компанією, але уряд США відкликав їх.

Тім Денкс також додав, що в найближчому майбутньому США не буде пріоритетом для Huawei. За його словами, його пріоритетом є ланцюжок постачань.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть