HTC створила гарнітуру віртуальної реальності Vive Cosmos

Попередній прийом заявок на покупку HTC Vive Cosmos вже почався.

HTC готується до запуску гарнітури віртуальної реальності Vive Cosmos, яка була анонсована ще на початку цього року на виставці CES. Це вже четвертий VR-шолом компанії після моделей Vive, Vive Pro і Vive Focus.

Пристрій надійде в продаж 3 жовтня за ціною 699 доларів. Vive Cosmos – самодостатня гарнітура, яка не залежить від базової станції. Це робить її портативною і дозволяє користувачам занурюватися у віртуальний світ практично в будь-якій обстановці.

У той час, як оригінальна модель HTC Vive потребує зовнішніх датчиків або базових станцій системи Lighthouse, новий шолом здатний самостійно відстежувати стан і рухи користувача завдяки спеціальним вбудованим камерам-сенсорам. Шолом оснащений модернізованими ЖК-екранами з здатністю 2880×1700 пікселів на обидва ока і частотою оновлення 90 Гц. Кут огляду становить 110°.

Для підключення до ПК передбачені інтерфейси USB 3.0 і DisplayPort 1.2. Якщо ви противник проводів, є можливість окремо придбати бездротовий адаптер, однак для цього доведеться знайти вільний слот PCIe на комп’ютері.

Vive Cosmos – це модульна гарнітура, і компанія заявляє, що за допомогою нових модулів можна буде доповнювати і змінювати функціонал пристрою. Першим таким модулем стане Vive Cosmos External Tracking, який дозволить підключати до шолома системи зовнішнього трекінгу для кращого відстеження.

Разом з Vive Cosmos компанія вперше реалізувала перероблений дизайн інтерфейсу Vive Reality System, який пропонує нові способи відображення VR-контенту і полегшує навігацію між додатками. Попередні замовлення на гарнітуру вже стартували.

Користувачі, які оформлять попереднє замовлення до 6 жовтня, отримають річну передплату на Viveport Infinity – бібліотеку VR-контенту.

Джерело Trashbox

Не пропустіть