HTC повертається на ринок смартфонів

HTC випустить в 2020 новий флагманський смартфон

Раніше ми вже повідомляли, що на ринку мобільних пристроїв поширюються чутки про повернення бренду HTC на ринок. І тепер ми отримали перше підтвердження цієї інформації, та ще й від офіційного обличчя. Зокрема, про повернення вендора на ринок повідомив новий глава компанії.

Також новий керівник фірми розповів, чому тайванська компанія була відсутньою у поточному році, не представила ні однієї новинки.

Новим керівником тайванської компанії став колишній виконавчий директор європейського мобільного оператора Orange Ів Метр. За його словами, помилка HTC полягала в тому, що компанія зосередилася на інвестиціях в технології віртуальної і доповненої реальності, але тепер вона повернеться до виробництва смартфонів преміум-класу.

Всупереч чуткам, HTC раніше не повідомляла про припинення розробок і виробництва смартфонів. В останні місяці компанія спеціалізувалася на випуску моделей середнього рівня і не коментувала повідомлення мережевих джерел про своє можливий вихід з мобільного ринку. Точна дата анонса нового флагману вендора і його специфікації як і раніше не оголошені.

Джерело slashgear.com

Не пропустіть