HongMeng OS працює швидше, ніж Android і MacOS

Ми чули так багато новин про HongMeng OS, що навіть дивно, чому ніхто досі не надав ніяких реальних і наочних підтверджень існування цієї системи?

З інтерв’ю французькому журналу «Le Point» 75-річний засновник і генеральний директор Huawei Рен Женфей сказав, що їх операційна система буде працювати на мережевих комутаторах, маршрутизаторах, центрах обробки даних, і ще багатьох пристроях, включаючи смартфони.

HongMeng OS швидше за всіх

За його твердженням, HongMeng OS працює швидше, ніж Android від Google. Він також зауважив, що це справедливо і по відношенню до MacOS, недвозначно натякнувши, що HongMeng, крім іншого, з’явиться на ноутбуках і комп’ютерах. За словами Рена, затримка обробки даних в ОС HongMeng становить менше п’яти мілісекунд. Ну, що ж, нам залишається тільки вірити на слово …

Перший смартфон з HongMeng OS

Звичайно, заяви Рен Женфей не відрізняються новизною і ми вже не раз чули, що HongMeng OS досить швидка і придатна для використання на різних типах пристроїв. Але що дійсно цікаво – коли ми побачимо це диво?

І ось, зовсім недавно з’явилися повідомлення, що модель Mate 30, яка побачить світ цієї осені, швидше за все, буде використовувати HongMeng OS. Цей смартфон повинен стати другим флагманом Huawei в цьому році (без урахування нішевого складного Mate X) і не запускати його було б катастрофою для компанії. Невідомо, чи буде версія цього смартфона на Android, але без HongMeng, судячи з усього, не обійтися.


Не пропустіть