HMD Legend та LegendPro з’явилися на Geekbench з чипом Unisoc

Наприкінці минулого місяця компанія HMD підтвердила, що незабаром випустить продукцію під власним брендом. Очікується, що найближчим часом компанія випустить щонайменше 9 смартфонів.

Один з них нещодавно просочився в мережу, розкриваючи його дизайн та основну камеру. Тепер ще два були помічені в Geekbench.

У базі даних Geekbench з’явилися два майбутніх смартфони під брендом HMD з кодовими назвами Legend і LegendPro. Їхні характеристики вказують на спільний чипсет та різний об’єм оперативної пам’яті.

Ці телефони будуть працювати на базі чіпа початкового рівня Unisoc T606. У Legend буде встановлено модуль оперативної пам’яті об’ємом 4 ГБ, а LegendPro – 8 ГБ оперативної пам’яті.

Що стосується програмного забезпечення, то обидва телефони працюватимуть під управлінням Android 14. Швидше за все, вони будуть пропонувати майже стандартний досвід роботи з Android, як телефони під брендом Nokia.

На жаль, це вся інформація, яку ми маємо про ці майбутні продукти. Ми сподіваємося дізнатися про них більше в найближчі кілька днів.

Окрім цих телефонів, очікується, що HMD випустить смартфон зі 108-мегапіксельною камерою з OIS. Плідний інформатор Еван Бласс (Evan Blass) також нещодавно поділився кодовими назвами 6 телефонів HMD.

Два з цих продуктів – вищезгадані Legend і LegendPro. Інші – Pulse, Pulse+, PulsePro та Legend.

HMD (Human Mobile Devices) запланувала свій захід MWC 2024 на 25 лютого. Деякі з цих або, можливо, всі ці телефони можуть бути анонсовані на конференції.

Також варто відзначити, що HMD підтвердила, що продовжить випускати смартфони під брендом Nokia. Насправді у 2024 році очікується більше ніж 17 моделей.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть