Компанія HMD, колишній виробник смартфонів Nokia, готує багато сюрпризів до виставки MWC 2024: чого чекати

Mobile World Congress (MWC) у Барселоні стартує 26 лютого, а HMD Global готується до заходу. Компанія підтвердила свою присутність на виставці та вже розіслала запрошення для ЗМІ на свій захід, запланований на 25 лютого о 12:30 за центральноєвропейським часом.

На запрошенні вказано “Наближається щось нове”, що робить захід HMD Global одним із найочікуваніших. Компанія обіцяє розкрити деталі нових ліцензійних угод та колаборацій брендів. Також очікуються анонси нових смартфонів від HMD.

Нещодавно акаунт NokiaMobile в соцмережах був перейменований на HMD, що може вказувати на стратегічні зміни в компанії. HMD прагне створювати телефони, які будуть довговічними, цікавими, швидкими, безпечними та доступними за ціною.

З витоків стало відомо, що новий смартфон HMD матиме 108-мегапіксельну основну камеру з підтримкою OIS. Дизайн телефону нагадує Nokia Lumia. За чутками, компанія випустить шість моделей з кодовими назвами Pulse, Legend, Pulse+, Legend Plus, Pulse Pro та Legend Pro.

Останні звіти підтверджують існування дев’яти телефонів HMD, але ключові деталі ще не розкриті. За очікуванням, компанія представить їхні можливості та характеристики під час MWC.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть