HMD (Nokia) випустили смартфон зі 108-мегапіксельною камерою та готують ще шість новинок

За останні кілька тижнів стало відомо, що HMD Global готується до запуску нових смартфонів під власним брендом. Компанія випустила пристрої під брендом Nokia, а тепер планує розширити власний портфель телефонів на базі Android. Останній витік інформації розкрив ключові характеристики камери майбутнього пристрою.

Два смартфони HMD Global з’явилися в базі даних IMEI ще в листопаді 2023 року. Очікувалося, що ці пристрої вийдуть на ринок десь у квітні 2024 року. Раніше цього місяця витік рендеру також дав нам змогу вперше поглянути на майбутній телефон HMD. Але в той час як це були витоки або сертифікаційні спостереження, свіжий звіт від Suomimobiili (фінського видання) поділився рендерингом продукту, який був помічений на офіційному веб-сайті бренду.

На жаль, при переході за посиланням, яке міститься в оригінальному повідомленні, з’являється помилка 404, що, ймовірно, означає, що зображення було видалено незабаром після того, як воно з’явилося в інтернеті. Але зображення все ж було опубліковане і дозволило нам поглянути на модуль задньої камери. Дизайн, схоже, відповідає попередньому звіту. Важливим аспектом, поміченим на зображенні, є напис 108 Мп OIS, що підтверджує роздільну здатність основного сенсора і підтримку оптичної стабілізації зображення.

Смартфон HMD можна побачити в блакитному кольорі. Більш детальна інформація про цей пристрій, наприклад, його технічні характеристики та ціна, поки що не відомі. Хоча ми знаємо, що пристрій має подвійну камеру на задній панелі. Минулого тижня відомий інформатор Еван Бласс також поділився низкою кодових назв для пристроїв під брендом HMD, які незабаром будуть представлені на ринку. Серед них: Pulse, Legend, Pulse+, Legend Plus, Pulse Pro і Legend Pro. Це вся інформація, яку ми маємо на даний момент, тож слідкуйте за оновленнями.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть