Характеристики камери Sony Xperia 1 VI розкрито у витоку маркетингових матеріалів

Sony Xperia 1 VI з’явився у витоках минулого року, але на деякий час замовк. Нещодавно витоки про пристрій знову з’явилися, ймовірно, через наближення дати запуску, про яку ходять чутки.

Згідно з новим витоком, опублікованим на X (раніше Twitter) Insider Sony, є те, що здається маркетинговим матеріалом для Sony Xperia 1 VI. Матеріал показує, що телефон матиме потрійну задню камеру, що є оновленням у порівнянні з його попередником, який мав дві камери.

Всі три камери матимуть 48-мегапіксельний сенсор, що використовує ту ж саму технологію Exmor T для мобільних зображень, що й основний об’єктив Xperia 1 V. Ця технологія обіцяє покращене світлопоглинання та знижений рівень шуму для камер. І, схоже, всі три сенсори в майбутньому Sony Xperia 1 VI будуть використовувати цю функцію.

Так чи інакше, основний об’єктив буде оснащений великою діафрагмою f/1.4, 2-кратним оптичним зумом і подвійним PD-автофокусуванням для швидкого і точного фокусування. Крім того, повідомляється, що камера зможе записувати відео з роздільною здатністю 1080p з електронною стабілізацією зображення (EIS).

Надширококутна камера матиме фокусну відстань 14-18 мм, що ідеально підходить для зйомки широких сцен, і буде оснащена вбудованим автофокусом.

Тим часом телеоб’єктив матиме 6-кратний зум і, згідно з витоками, робитиме деталізовані фотографії завдяки 48-мегапіксельному сенсору. Однак, 6-кратний зум, швидше за все, досягається за рахунок обрізання сенсора, оскільки рідний оптичний зум досягатиме лише 3-кратного збільшення.

Хоча конкретні деталі про Xperia 1 VI все ще обмежені, вересневий витік, як повідомляє NotebookCheck, припускає офіційну презентацію на MWC Barcelona 2024 28 лютого.

Однак, враховуючи, що витік також поділився зображенням заходу Sony на MWC 26 лютого, можливий і більш ранній анонс. Незалежно від цього, очікується, що більше інформації про Xperia 1 VI з’явиться в найближчі тижні.

Джерело INSIDER SONY (@INSIDERSONY)

Не пропустіть