Гра This is the Police 2 вийде на Android

У грудні 2018 року побачила світ пригодницька гра-симулятор This is the Police на мобільних пристроях, а сьогодні на Android відкрилося попереднє замовлення сиквелу. Розробники повідомили, що гра вийде на мобільних платформах найближчим часом.

У This is the Police 2 вам доведеться самим трактувати закон так, як вважаєте за потрібне. Це справжня нуар-драма, де потрібно управляти відділом шерифа, розслідувати злочини, проводити допити і ловити злочинців. Ця суміш пригод, стратегії і покрокової тактики підкине чимало складних рішень. Постарайтеся не опинитися за ґратами самі.

Ласкаво просимо в Шарпвуд, холодне і суворе прикордонне місто, де править насильство і де немає нікого, хто був би повністю невинний. Це місто називають своїм домом контрабандисти, банди і невгамовні популісти. Для підтримки миру і порядку молодому шерифу Лілі Рід (Сарі Гамільтон) доведеться об’єднатися зі злочинцем Джеком Бойдом (Джоном Сент-Джоном) і молитися про те, щоб небезпечний план не вийшов з-під контролю.

Ваші підлеглі не просто ресурс: це живі люди зі своїми сильними і слабкими сторонами, страхами та забобонами — і вам доведеться рахуватися з ними всіма, щоб вижити. Один з ваших хлопців дуже багато п’є? Або завжди придумує виправдання, чому він не прийшов на роботу? А хтось відмовляється виконувати накази? Якщо ви хочете навести порядок в цьому відділі, вам потрібно продемонструвати твердість і рішучість.

У другій частині гри з’явиться кілька нових механік, які доповнять динамічний ігровий процес за допомогою спеціальних міні-ігор. This Is The Police 2 вийде в якості преміум-релізу без внутрішньоігрових покупок і реклами. Дата релізу поки не вказана.

Вихід чергового порту зі «старших» платформ не може ні радувати. Хоча, деяких людей зможе відштовхнути заснований на оповіданні геймплей. Ця гра не підійде для любителів коротеньких сесій, оскільки сюжетна лінія This is the Police 2 займає 20 годин. Якщо ви любитель цікаві історії з різними варіантами результату подій, то сміливо тисніть на кнопку «Зареєструватися» в магазині Google Play.


Не пропустіть