Гра Super Mario Bros перетворилась у королівську битву

Оригінальні рівні легендарного платформера, 100 гравців і підтримка контролерів. Гра доступна в браузері.

Американський розробник під ніком InfernoPlus повідомив про запуск публічної версії браузерної гри Mario Royale. Водопровідник в червоному капелюсі з платформера 1985 року випуску приєднався до таких популярних представників жанру, як Fortnite, PlayerUnknown’s Battlegrounds і Apex Legends.

Звичайно, це далеко не повноцінний конкурент для них, але вийшло досить забавно. Mario Royale – нестандартна королівська битва на основі оригінальної гри Super Mario Bros, яка була спочатку доступна на ігровій приставці Nintendo Entertainment System (NES). У проекті представлені всі класичні рівні і розрахований на багато користувачів режим, що включає до 100 гравців на старті.

Оголошення переможців в Mario Royale Так як Mario Royale не схоже на масові королівські битви, вбивати один одного в своєму звичному вигляді тут не можна. Незважаючи на те, що пряма взаємодія з іншими користувачами відсутня, завдати шкоди їхньому здоров’ю все ж можна – наприклад, розбиванням блоку, на якому знаходиться гравець. Виграють перші три користувача, які швидше за все дійшли до кінця фінального рівня.

Управління здійснюється як з клавіатури, так і за допомогою контролера. Згідно InfernoPlus, на створення Mario Royale у нього пішло близько одного місяця. Гра побудована на базі платформи HTML5. У титрах зазначена основна інформація про правовласників, однак розробник зізнався, що не виключає можливості подачі позову в суд з боку компанії Nintendo за порушення авторських прав. Щоб спробувати Mario Royale, необхідно відкрити в браузері офіційний сайт проекту.

«Те, що я зробив – справжній гріх. Будь ласка, не судіться зі мною », – зізнався розробник InfernoPlus.


Не пропустіть