Google випустила корисні комп’ютерні ігри

Деякі з цих ігор можуть виявитися корисними навіть для дорослих.

Компанія Google випустила браузерні ігри, що навчальють безпечного використання інтернету. Вони орієнтовані в основному на дітей віком від 7 до 12 років. Всі ігри об’єднані в віртуальному світі під назвою Інтерленду (Interland) і вдають із себе острівці, які можна вільно відвідувати. Всього в Інтерленді п’ять навчальних ігор (на момент написання новини доступні чотири гри).

Гра BE INTERNET SMART – Share with Care ( «БУДЬ РОЗУМНИМ В ІНТЕРНЕТІ – поділися думкою з обережністю») вчить правильному спілкуванню в інтернеті, щоб діти не розкривали незнайомцям конфіденційну інформацію про себе або свою сім’ю і ввічливо спілкувалися з іншими користувачами.

BE INTERNET ALERT – Do not Fall for Fake ( «БУДЬ В КУРСІ ПОДІЙ – не дай фейку обдурити себе») показує, що люди і інформація в інтернеті можуть бути фальшивими. Дана гра навчає відрізняти фейк від правди на основі простих прикладів: безкоштовний сир часто буває тільки в мишоловці, особливо в тих випадках, коли для отримання «сиру» потрібно ввести свій логін і пароль.

Гра BE INTERNET STRONG – Secure Your Secrets ( «БУДЬ СИЛЬНИМ В ІНТЕРНЕТІ – захисти свої секрети») вчить створювати складні паролі і розповідає про їх необхідність. У ній зібрані прості поради, якими багато хто нехтує: не створювати паролі на основі особистої інформації (днях народженнях і імен), використовувати букви різного регістра, символи і цифри, не використовувати один і той же пароль на різних сайтів і подібні.

BE INTERNET KIND – It’s Cool to Be Kind ( «Будь люб’язним В ІНТЕРНЕТІ – це круто») наочно показує, що інтернет дозволяє не тільки поширити позитив чи негатив, а й значно примножити його. Гра заснована на прислів’ї «Стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе».

Гра BE INTERNET BRAVE – When in Doubt, Talk It Out ( «БУДЬ хоробрий В ІНТЕРНЕТІ – коли сумніваєшся, говори про це») показує, що при відвідуванні сумнівних сайтів можна і потрібно говорити про них дорослим (батькам, учителям, тренерам, друзям – тим, кому дитина довіряє). Всі ігри доступні на офіційному сайті Google – пограти в них можна з комп’ютерного браузера.


Не пропустіть