Google Pixel 9 засвітився на рендерах в новому дизайні. Google Pixel 9 Pro XL повернеться цього року

На початку січня цього року ми вперше побачили смартфони Google Pixel 9 і 9 Pro на витоках рендерів. Ними поділився надійний інформатор Стів Хеммерстоффер (він же Onleaks). Тепер у цій історії з’явився поворот. Він виявив, що стандартна та професійна моделі, які раніше просочилися в мережу, будуть продаватися як Pixel 9 Pro та 9 Pro XL відповідно. Останнє означатиме повернення версії XL, яка востаннє була в серії Pixel 4 роки тому.

У зв’язку з цим також виникає питання, чи випустить Google стандартний Pixel 9. Відповідь, схоже, позитивна, оскільки він з’явився на рендерах.

Згідно з витоком, Google Pixel 9 також матиме такий самий дизайн, як і версії Pro та Pro XL. Він виглядає компактним, з коробчастим дизайном і плоскою рамкою. Телефон також має закруглені кути. Кнопки живлення та регулювання гучності знаходяться на правій стороні. Тим часом на задній панелі є великий виступаючий міст камери у формі таблетки, який не розширюється до кутів, як у попередників.

Рендери показують Pixel 9 з вирівняним по центру дисплеєм з перфорованим вирізом, оточеним симетричними рамками з усіх боків. Ключова відмінність між стандартною та професійною моделями полягає в тому, що перша матиме трохи менший 6,03-дюймовий екран порівняно з 6,1-дюймовим у другій. Стандартна модель також матиме подвійну камеру і не матиме перископічного об’єктива, як у Pixel 9 Pro та 9 Pro XL.

Onleaks повідомляє, що розміри Pixel 9 становитимуть 152,8 x 71,9 x 8,5 мм, а також 12 мм з виступом задньої камери.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть