Повний дизайн Google Pixel 9 з трьома задніми камерами та плоскими боковинами засвітився на нових рендерах

Лише менше доби тому з’явилися рендери майбутнього Google Pixel 9 Pro, створені за допомогою САПР, а тепер настав час для його меншого і доступнішого брата, який отримав таку саму обробку. Пані та панове, зустрічайте Google Pixel 9.

Одразу помітна одна відмінність. На відміну від Pixel 8, Pixel 9 має три камери на задній панелі, одна з яких, очевидно, має перископний зум-об’єктив. Це величезне оновлення для “базової” лінійки Pixel, яке наближає його за технічними характеристиками до Pro.

Інша очевидна річ, що Google також заразився хворобою “пласких боків”, яку не так давно започаткувала Apple. Зникла вигнута рамка Pixel 8, натомість з’явилася площина, як у iPhone. Ми не особливо заперечуємо, пласка рамка чи ні, але вважаємо за потрібне зазначити, що кожна компанія робить одне й те ж саме – це просто… нудно і повторювано?

Так чи інакше, острів камери теж змінився. Він більше не заходить в кадр. Тепер весь острів овальної форми (в Pixel 8 овальним був лише біт, в якому власне знаходяться камери), і він, як і раніше, займає майже всю ширину телефону. Він просто не закінчується в рамці, він тепер закінчується біля неї. Здається, вона також зроблена з металу, як і раніше. Хоча це не ідентично тому, що ми бачили в попередніх Pixel, це, безумовно, все ще робить телефон впізнаваним як Pixel.

На передній панелі ви можете бачити доволі тонку рамку. Рамки екрана здаються ідеально симетричними, що дуже приємно, а у верхній середній частині екрана є єдиний виріз для селфі-камери.

Згідно з джерелом цих рендерів, Pixel 9 матиме розміри 152,8 x 71,9 x 8,5 мм (в той час як виріз під камеру збільшить товщину до 12 мм). Це робить його трохи вищим, ширшим і тоншим за свого попередника. Очікується, що він буде оснащений 6,1-дюймовим екраном, який менший, ніж у Pixel 8, але може мати дещо інше співвідношення сторін.

Жодних інших подробиць про Pixel 9 поки що не відомо, але це не є великою проблемою, враховуючи, що офіційний анонс очікується лише через вісім місяців. Напевно, до того часу ми будемо потопати у витоках, як це завжди буває з Pixel. Залишайтеся з нами, і ми повідомимо, коли дізнаємося більше.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть