Google Pixel 4 постав на живих фото

Зміна Google Pixel 3 на четверте покоління пройде восени і, швидше за все, прем’єра відбудеться в жовтні. Ще в червні виробник шокував всіх тим, що задовго до анонсу опублікував зображення Pixel 4, який отримав квадратний модуль основної камери.

Вчора на просторах мережі з’явилися живі фото флагмана, які підтверджують той дизайн смартфона, що ми бачили на більш ранніх зображеннях.

На задній панелі цілком очікувано в верхньому лівому кутку встановлений квадратний блок основної камери. З чуток, у випадку з Pixel 4 встановлять два датчики на 12 Мп + телеоб’єктив на 16 Мп. Смартфон Pixel 4 XL отримає аналогічні модулі, але ще буде третій «спектральний датчик».

На лицьовій панелі встановлений екран з відступами на торцях і верхня рамка виглядає досить великою з оглядкою на ті тренди, які зараз панують на ринку. Підборіддя є, і воно трохи менше верхньої рамки вище екрана.

За попередньою інформацією Google Pixel 4 повинен отримати 5,7-дюймовий AMOLED-дисплей роздільною здатністю 2280х1080 пікселів, а у Pixel 4 XL його діагональ збільшилася до 6,3 дюйма і роздільна здатність до 3040х1440 точок.

Обидві новинки отримають платформу Snapdragon 855, 6 Гб оперативної пам’яті і 64/128 Гб постійної. Ємність акумулятора у Pixel 4 XL складе 3700 мАг і у базової версії він буде на 2800 мАг.


Не пропустіть