Google Pixel 4 отримає 8-кратний зум і інші цікавинки

Основна камера отримає суттєві поліпшення, як апаратні, так і програмні, а екран - підтримку частоти 90 Гц.

Завдяки витоку про смартфони Pixel 4 вже відомо багато: дизайн, камера і фронтальний блок з безліччю датчиків.

Презентація пристроїв очікується наступного місяця, і чим ближче анонс, тим більше подробиць про них спливає в мережу. Уже відомо, що Pixel 4 буде оснащений камерою на задній панелі, що складається з 12-мегапіксельного основного датчика і 16-мегапіксельного додаткового з телеоб’єктивом.

Якщо вірити останнім чуткам, смартфон отримає нову функцію під назвою Motion Mode (Режим руху), за допомогою якої користувачі зможуть робити чіткі знімки з швидко рухомими об’єктами на передньому плані і з розмитим фоном.

Крім того, в Pixel 4 з’явиться функція підвищення Night Sight з більш швидкою обробкою фото і можливістю знімати зоряне небо. Але це ще не всі приємні зміни, пов’язані з камерою.

Судячи з фотографій, опублікованих в китайській соціальній мережі Weibo, Pixel 4 отримає 8-кратне збільшення, яке може бути комбінацією оптичного зуму і програмної функції Super Res Zoom від Google.

Інші витоки підтверджують, що Pixel 4 оснастять 6 ГБ оперативної пам’яті. Як відомо, нинішнє покоління «пікселів» в максимальній конфігурації мають 4 ГБ ОЗУ, тому приємно бачити, що Google нарешті зробила крок в сторону зростання пам’яті.

Ще одна цікава деталь була виявлена ​​в вихідному коді Android 10. Розробники з форуму XDA знайшли натяк на те, що смартфони Pixel 4 і 4 XL отримають екрани з підтримкою кадрової частоти 90 Гц. Мабуть, зароджується новий тренд в мобільній індустрії. Така особливість вже є у OnePlus 7 Pro, на підході – аналогічні пристрої від Huawei, OPPO і Realme.


Не пропустіть