Google оновила дизайн і функції Chrome до його десятиріччя

Новий патч впровадив в популярний браузер сучасну систему Material Design. Про всі нововведення пише прес-служба розробників.

5 вересня Google відзначає річницю створення популярного браузера. До цього дня американська компанія істотно обновила Chrome. В першу чергу, зміни версії 69 торкнулися дизайну. Виберіть позбулися гострих кутів і трапецевидной форми. Іконки відкритих інтернет-сторінок стали помітно більше. Користувачеві, який відкриває багато вкладок, тепер куди простіше знайти потрібний сайт. Крім того, до десятиріччя браузера творці усунули ряд непотрібних елементів інтерфейсу. Після поновлення заплутатися в кнопках тепер майже неможливо.

Chrome також змінив ряд функцій. Алгоритми браузера можуть запропонувати користувачеві безпечний пароль. Заповнити форму і запам’ятовування даних для входу на сайти став працювати надійніше. Omnibox почав відображати більше даних про сторінку, не відкриваючи її. Закладки тепер можна розміщувати на сторінках з “чистою” вкладкою.

Нова версія Chrome уже доступна для установки на всіх стаціонарних та мобільних операційних системах. Незабаром розробники обіцяли налагодити пошук по всьому Google Диску.


Не пропустіть