Google Фото робить інструменти ШІ-редагування доступними для всіх користувачів без підписки

Компанія Google оголосила, що інструменти зі штучним інтелектом у Google Фото будуть доступні кожному користувачеві додатка без будь-якої підписки. Йдеться про “Чарівну гумку”, “Розмиття фото” та “Портретне світло”.

Це станеться з 15 травня, що, за збігом обставин чи ні, є наступним днем після щорічної конференції розробників Google. Як завжди, очікуйте, що розгортання займе кілька тижнів після цієї дати, оскільки саме так Google любить робити речі. Три вищезгадані функції також будуть доступні на “більшій кількості пристроїв, включаючи планшети Pixel”, повідомили в Google.

Минулого року Google запустила Magic Editor на Pixel 8 і Pixel 8 Pro. Він використовує генеративний штучний інтелект для здійснення складних редагувань за допомогою простих дій, таких як переміщення об’єкта або зміна кольору неба. Тепер ця функція поширюється на всі пристрої Pixel з необмеженим використанням.

Крім того, всі користувачі Google Фото на Android та iOS отримають 10 збережень Magic Editor на місяць. Щоб перевищити цей ліміт, потрібен або пристрій Pixel, або преміумплан Google One, який включає 2 ТБ сховища або більше.

Джерело Google

Не пропустіть