Google Chrome буде читати статті та новини вголос у фоновому режимі

Google Chrome на Android готується до важливого оновлення. Функція “Читати вголос”, яка вже доступна на десктопній версії браузера і на мобільних пристроях, скоро буде підтримувати фонове відтворення.

Це означає, що користувачі зможуть слухати статті онлайн в Chrome на мобільних пристроях навіть тоді, коли браузер неактивний. Нещодавно було помічено, що техгігант з Маунтін-В’ю тестує цю можливість у Chrome для Android, і також з’явилось оновлення Gerrit, яке натякає на це.

Опис прапора #read-aloud-background-playback звучить так: “Додати підтримку фонового відтворення для функції Читати вголос”.

Як зазначено, Google Chrome на Android вже давно підтримує читання статей вголос. Все, що потрібно зробити, це відвідати сторінку, натиснути на меню та вибрати “Прослухати цю сторінку”. Тоді з’явиться мініплеєр внизу, який дозволяє контролювати швидкість читання або вибирати голоси. Браузер виділяє ту частину тексту на екрані, яка читається вголос.

До цього часу програма Chrome на Android повинна була бути активною на передньому плані, щоб відтворення продовжувалося. Але з цим відкриттям Google працює над тим, щоб забезпечити продовження відтворення, коли Chrome буде у фоновому режимі із включеним екраном.

На відміну від десктопної версії Chrome, де функція читання вголос працює навіть при мінімізації вкладки Chrome і відкритті іншої програми, на Android браузер до цього часу зупиняв відтворення при відкритті іншої вкладки.

Google Chrome на Android отримує кілька цікавих змін. Нещодавно ми повідомляли, що скоро з’явиться функція, яка дозволяє додавати користувацькі дії у вкладці Chrome Custom Tab (CCT), і браузер скоро буде підтримувати цифрові облікові дані для більш безпечного входу, відповідно до вимог EU eIDAS.

Джерело MSPowerUser

Не пропустіть