Нові мобільні дії в Google Chrome дозволяють телефонувати з адресного рядка

Google додав нові дії в Chrome для мобільних пристроїв, які дозволять вам зателефонувати, прочитати відгуки або отримати вказівки щодо ресторану чи іншого бізнесу – і все це прямо з адресного рядка. Компанія оголосила про нову функцію в блозі в середу.

Користувачі Android побачать цю нову функцію вже зараз, а от користувачам iOS доведеться почекати до осені.

Вперше представлені у 2020 році, Google Дії дозволяють швидко виконувати завдання з адресного рядка, вводячи вибрані запити, такі як “редагувати паролі”, “видалити історію” або “перекласти цю сторінку”. Це одне з небагатьох скорочень адресного рядка, які пропонує Google, наприклад, скорочення “@”, що дозволяє швидко знаходити закладки, вкладки та посилання з історії.

Разом з новими діями Chrome, Google також додав кілька інших оновлень для Chrome, зокрема спортивні картки в реальному часі у стрічці Discover Feed Chrome. Ця функція дозволяє користувачам iOS та Android отримувати автоматичні оновлення про улюблені спортивні команди, які можна налаштувати. Крім того, користувачі iOS тепер бачитимуть трендові пошукові пропозиції в адресному рядку Chrome, коли натискатимуть на нього зі сторінки “Нова вкладка”.

Джерело The Verge

Не пропустіть