Генеральний директор Twitter прокоментував блокування акаунта Трампа

Джек Дорсі вважає, що компанія зробила правильний вибір, навіть якщо вона створила «небезпечний» прецедент.

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі вперше прокоментував блокування облікового запису Дональда Трампа. Він назвав ці дії «небезпечним прецедентом», хоча й вважає, що компанія прийняла правильне рішення.

Зауважимо, що акаунт Трампа заблокований назавжди. У компанії заявили, що останні твіти президента можуть «підбурювати до насильства».

CEO Twitter повторив попередні заяви платформи про причини блокування Трампа, додавши, що «шкода в офлайн в результаті висловлювань в інтернеті очевидна».

Дорсі також зауважив, що блокування конкретного облікового запису показує нездатність соцмережі забезпечувати здорове спілкування.

«Twitter витратив більшу частину останніх двох років, намагаючись з’ясувати, як зробити свою платформу “більш здоровою”, — написав Дорсі. Необхідність приймати такі заходи розділяє на фрагменти громадське обговорення. Вони розділяють нас і створюють прецедент, який, я вважаю, є небезпечним»

Дорсі також відреагував на критику щодо того, що компанія використовує цензуру, написавши, що «компанія, яка бере бізнес-рішення про модерацію, відрізняється від уряду, який закриває доступ». Він також дав зрозуміти, що Twitter не координує свої дії з іншими компаніями, які також заборонили або призупинили діяльність акаунтів Трампа.

Джерело engadget
Не пропустіть