Фотограф порівняв камеру iPhone 11 Pro з фотоапаратом за $ 13 000

Фотограф Джош Россі, який на YouTube веде канал Photoshop Dad, опублікував відеоролик з порівнянням двох камер. Перша – це камера iPhone 11 Pro, друга – Fuji GFX 100. Це професійний повнокадровий фотоапарат вартістю близько $ 13 000. Всі порівняння і висновки фотографа будуються на двох знімках. При цьому кадри з iPhone 11 Pro були оброблені в Photoshop.

Розмір матриці средньоформатної камери Fuji GFX 100 в 1,7 рази більше, ніж у повнокадрових. І набагато більше, ніж у iPhone. Це означає, що в сутінках камера Fuji вловлює більше світла. Однак порівнянь в складних світлових умовах блогер не проводив.

Замість цього він зробив знімки камери Canon на столі і портрет дівчини на вулиці. І в відеоролику блогера вони виглядають практично ідентичними. Правда, з часом виявляється, що він виконав кілька маніпуляцій в Photoshop, щоб фото з iPhone 11 Pro стало схожим на фото з дорогого фотоапарата. А недоліки алгоритму замилювання фону на портретній фотографії, зробленій на iPhone, так і зовсім проігнорував.

Не пропустіть