Facebook заплатить 5 мільярдів доларів за витік даних користувачів

Між Федеральною торговою комісією США і Facebook досягнуто згоди. Компанію оштрафують на рекордні 5 мільярдів доларів за порушення приватності користувачів. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Федеральна торгова комісія проголосувала за фінальну суму і направила угоду на розгляд до Мін’юсту США. На даний момент залишається неясним, як довго буде розглядатися документ.

Представники Facebook утрималися від коментарів. Інформацію WSJ також підтвердили джерела Washington Post і New York Times. Нагадаємо, причиною штрафу став скандал з Cambridge Analytica, а також інші порушення приватності користувачів, про які стало відомо відразу після цього.

Сума штрафу в 5 мільярдів доларів стане рекордною в історії ФТК. Попередній рекорд належить Google з сумою 22,5 мільйона доларів у 2012 році.

Сайт The Verge відзначає, що попри величезний штраф, для компанії в цілому це «смішна сума», яка приблизно становить суму місячної виручки. Крім цього, Facebook була готова до такого розвитку подій і раніше заклала 3 мільярди доларів на «непередбачені штрафи».


Не пропустіть