Facebook перейменує Instagram і WhatsApp

Нагадаємо, що усі ці сервіси належать Facebook

Корпорація Facebook готується перейменувати свої сервіси в особі Instagram і WhatsApp – «коріння» їх назв залишаться колишніми, але до них додасться згадка про їх розробника: Instagram from Facebook і WhatsApp from Facebook. Про це повідомило американське видання The Information з посиланням на кількох своїх анонімних джерел (ймовірно, співробітників Facebook).

Цю ж новина опублікували інші авторитетні зарубіжні видання, в числі яких Engadget і GSMArena – перше підтвердило цю інформацію, пославшись на свої джерела в Facebook.

За даними джерел The Information, Facebook вже повідомила співробітників компаній Instagram і WhatsApp про заплановане перейменування своїх сервісів – можливо, саме так інсайдери і дізналися про майбутні плани корпорації. До того ж, вперше користувачі дізналися про можливе перейменування Instagram ще в кінці березні 2019 року, коли у низу налаштувань соціальної мережі з’явився напис «Instagram from Facebook».

Ймовірно, американська компанія хоче додати приставку «from Facebook» до назв своїх всесвітньо відомих сервісів для того, щоб підняти свою репутацію – в минулому вона неодноразово падала через різні витоки конфіденційних даних користувачів соціальної мережі.


Не пропустіть