Facebook не запустить свою криптовалюту, поки регулятори не переконаються в її безпеці для економіки

За словами топ-менеджера Facebook Девіда Маркуса, компанія не стане запускати криптовалюту Libra до тих пір, поки інтереси і бажання світових регуляторів не будуть враховані на 100 відсотків.

Керівник нагадав, що Libra не призначена для конкуренції з національними валютами країн і не буде заважати центробанкам в грошово-кредитній політиці:

«Часовий проміжок між анонсом і запуском продукту задуманий як відкритий процес і підлягає регулюючому нагляду і перевірці. Ми знаємо, що нам потрібен час, щоб зробити все правильно. І я хочу прояснити: Facebook не буде пропонувати користувачам цифрову валюту до тих пір, поки ми повністю не розглянемо питання регулювання і не отримаємо відповідні дозволи».

Зараз влада США зі скепсисом ставиться до ініціативи Facebook. Вони не до кінця розуміють сенс випуску нової криптовалюти, яка, до того ж, буде прив’язана до курсу валют декількох країн. Представник компанії Цукерберга сьогодні відповідав на питання законодавців і намагався змусити їх повірити, що Libra не завдасть шкоди економіці країни та її громадянам.


Не пропустіть