Facebook навмисно таємно розряджає батареї мобільних телефонів користувачів

Екс-співробітник Meta Джордж Хейворд, який відповідав за обробку та аналіз даних, зробив скандальну заяву. За його словами, Facebook навмисно розряджає батареї телефонів своїх користувачів, пише Gizmochina.

Все відбувається під час «негативного тестування». Так експерт називає процес, у рамках якого компанія таємно випробовує роботу опцій у своєму додатку. Причому не лише в одному. Крім популярної у всьому світі соцмережі Facebook, фахівець говорить про сервіс для обміну миттєвими повідомленнями Messenger (обидва належать Meta).

«Я сказав менеджеру: “Це може нашкодити комусь”. Вона відповіла, що, завдаючи шкоди кільком користувачам, ми зможемо допомогти більшості. Але будь-який гідний фахівець за даними знає правило, яке говорить: “Не завдавайте людям шкоди”», – розповідає Хейворд про відмову проводити згубні для смартфонів тести.

За даними джерела, працівника швидко звільнили з компанії. У відповідь він подав позов до Федерального суду Манхеттена. Він вірить, що розряд батареї смартфонів користувачів становить для них небезпеку. Його адвокат додає: «Це незаконно та обурливо, що хтось може маніпулювати батареєю мого телефону».

Джерело gizmochina

Не пропустіть