Facebook додає Messenger на гарнітури Oculus

У розробників також з'явився новий спосіб поширення VR-додатків і ігор.

Facebook продовжує поєднувати свої сервіси. Цього разу компанія запускає Messenger на Oculus. Люди, які увійдуть в Quest або Quest 2 за допомогою свого облікового запису Facebook, зможуть спілкуватися зі своїми друзями з соцмережі.

Користувачі Quest і Quest 2 отримають доступ до чатів Messenger всередині програми, зможуть надрукувати повідомлення, відправити заздалегідь підготовлені фрази або використовувати функцію перетворення голосу в текст для спілкування зі своїми друзями. Крім того, розробники додали можливість почати з месенджера Oculus Party — це дозволяє друзям грати в одну й ту саму гру (битися в Beat Sabre, наприклад).

У блозі Oculus написано, що спілкування з друзями в Messenger через гарнітуру не впливає на налаштування конфіденційності Oculus. Гравці все ще зможуть використовувати Oculus Chats, щоб відправляти повідомлення друзям під своїм ім’ям користувача в Oculus.

Оновлення програмного забезпечення v25, яке розгортається поступово, також приносить функцію під назвою App Lab. Вона дає розробникам можливість поширювати свої додатки та ігри за межами Oculus Store. Facebook вважає, що це дозволить підтримувати високий рівень якості в магазині, надаючи розробникам безпечний і надійний спосіб ділитися своїми творіннями. Цих ігор не буде в Oculus Store, а шукати їх можна за назвою в App Lab. Розробники також можуть ділитися своїми додатками за допомогою URL-адреси. Всі придбані ігри та програми App Lab будуть додані у бібліотеку Quest.

Джерело engadget
Не пропустіть