Дизайнери створили найбільш «неправильний» сайт в світі

Зазвичай дизайнери роблять все можливе, щоб відвідувач переміщався по сторінках їх ресурсів без проблем. Зрештою, ми ж ніколи не читаємо керівництва з експлуатації того чи іншого сайту.

У випадку з дітищем студії Bagaar все вийшло з точністю навпаки. Ентузіасти створили сайт, яким просто неможливо користуватися. Ідея сайту, представленого у вигляді інтерактивної гри, полягає в тому, щоб остаточно заплутати користувача. Всі елементи, включаючи кнопки і навігацію, виконані наперекір усталеним звичкам і правилам.

«За минулі десять років ми звикли до певних шаблонів дизайну: позицій, квітів, піктограм. Користувачі діють інтуїтивно, сприймаючи 90% інтерфейсу як належне. Але що станеться, якщо все гарненько перемішати? Що, якщо ми відійдемо від усталених правил і зробимо все навпаки? », – кажуть розробники.

Як з’ясувалося, вийде справжнє божевілля – ні зрозуміти, ні на наступну сторінку потрапити.

Користуватися запропонованим дизайнерською студією сайтом і правда складно. Кнопки розташовані не там, де ти їх чекаєш, при створенні пароля включається таймер, після чого потрібно подумати, як закрити спливаюче вікно. Підводних каменів на цьому майданчику предостатньо. А спробувати антипод хорошого дизайну можете за цим посиланням.


Не пропустіть