Дивний баг в App Store: приходять повторні оновлення

Багато користувачів iPhone і iPad зіткнулися з дивною проблемою. Додатки стали раптово і масово вимагати повторного встановлення оновлень.

Оновлюються навіть ті додатки, які користувачі оновлювали зовсім нещодавно. Встановлений апдейт видаляється, а замість нього встановлюється той самий.

З чим пов’язана ця проблема, невідомо. Імовірно, вона має відношення до багу, знайденого в нещодавньому оновленні iOS 13.5. Після його встановлення у деяких користувачів переставала запускатися частина додатків – вони спостерігали повідомлення про їхню недоступності. Був знайдений спосіб вирішити цю проблему, не скидаючи налаштувань і даних у додатку: потрібно зайти у системні налаштування накопичувача, вивантажити додаток до хмари, а потім встановити його знову. Ймовірно, те ж саме тепер відбувається автоматично без участі користувача.

Можна припустити, що компанія Apple виявила в iOS 13.5 баг, який викликав відмову роботи додатків, і вирішила усунути його не патчем операційної системи, а безпосередньо через App Store. У будь-якому випадку, від користувачів не вимагається ніяких дій, а деякі навіть не помітять нічого не звичайного.


Джерело The Verge

Не пропустіть