До мережі “витекли” якісні знімки неанонсованого Samsung Galaxy Watch 3

Залишилося дочекатися повноцінної презентації новинки

Вже 5 серпня Samsung проведе презентацію Galaxy Unpacked, на якій представить флагманські смартфони Galaxy Note 20 і Galaxy Z Fold 2, а також кілька додаткових пристроїв. І ось, до мережі “витекли” якісні знімки одного з них – неанонсованого “розумного” годинника Galaxy Watch 3.

Зовнішній вигляд девайса не був ні для кого секретом – його демонстрували різні витоки задовго до того, як сама Samsung анонсувала прийдешній Unpacked. Значно цікавіше те, що свіжі рендери, опубліковані одним із найавторитетніших інтернет-інсайдерів Еваном Блассом, мають вкрай високу деталізацію, що нагадує офіційні рекламні постери. З ними, до речі, ви можете ознайомитися нижче:

Також у мережі були опубліковані безпосередньо справжні рекламні плакати Galaxy Watch 3, покликані показати різні функції новинки, простимулювавши тим самим потенційного покупця зробити покупку.

Серед них можна відзначити покращений моніторинг сну, підтримку безлічі видів фізичної активності і т.д. Судячи з наявних даних, ціна новинки повинна скласти приблизно 349 доларів.

Нажаль, на даний момент перегляд твіту обмежений користувачем.


Не пропустіть