Diesel представила розумний годинник із прозорим ремінцем і прозорим корпусом

Одну з найбільш незвичайних моделей розумних годинників на CES 2020 презентувала компанія Diesel. On Fadelite обладнаний корпусом у 43 мм, чіпсетом Snapdragon Wear 3100, він має прозорий ремінець і прозорий корпус.

Деталі про технічні характеристики поки не повідомляються. З того, що ми знаємо: Fadelite стали ще компактніше, ніж попередня модель. За словами виробників, таке рішення робить годинник універсальними як для жінок, так і для чоловіків.

За задумом виробника, корпус годинника й ремінець виконані в одному стилі. Ремінець зроблений із напівпрозорого нейлону та має прозоре скло.

Крім стандартної моделі, була випущена й спеціальна колекція, над якою працював відомий ілюстратор із Торонто Mad Dog Jones. Годинники й ремінці виконані в стилі кіберпанку й поставляються з м’якою серветкою, кольори якої гармонюють із дизайном годинника. Вони працюють під управлінням операційної системи Google WearOS і побудовані на платформі Snapdragon Wear 3100 від Qualcomm. Годинники оснащені трекером серцевого ритму, NFC для оплати в Google Pay та вбудований GPS. Користувачам також дадуть можливість підключення до смартфонів на Android або iOS.

On Fadelite з’явиться в продажі на початку весни за ціною 280 доларів. Спеціальна модель з’явиться у квітні.

Джерело 9to5google
Не пропустіть